TV LCD LED Bakım Onarım Montaj


 Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespiti ile Smasunun ve çevre illere tüm semtlerine hizmet veren servisimiz müşterilerimize kaliteli güvenilir hızlı bir hizmet vermektedir.Siz değerli müşterilerimizden  aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.bize güvenipte cihazlarını teslim eden müşterilerimize teşekkür ediyor bu güven karşısında bizde işimizi en iyi şekilde yaptığımıza inanıyoruz. 

Üst düzey performans özellikleri ile tüketicinin en çok tercih ettiği LCD markalarından olan televizyonlar, zengin donanımları ve kaliteleriyle dikkat çekiyor. HD ekran çözünürlüğü, renk kalitesi ve kullanım kolaylıkları, rahat montaj özelliği ve kullanıcı deneyimi ile fark yaratmaya devam ediyor. Olası problemlerde ise LCD yetkili servisi devreye giriyor, montajından bakımlarına kadar her detayı özenle takip ediyor.
 
Muhteşem bir izleme deneyimi sunan LCD televizyonlarınızı kullanırken sizlerin de karşınıza çıkan arızalarda ilk olarak yetkili servis merkezlerini aramanız gerekiyor.
 
Samsun’un en deneyimli ekiplerinden birine sahip olan servisimiz de bu noktada devreye girerek sizlere kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir ile yedek parça ve aksesuar satışı yapmaktadır.
 
Ekibimiz Samsun’da tüm ilçelerinde LCD yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.
 
Sektörel tecrübe, geniş araç filosu, uzman teknik kadro ve modern ekipmanlarla LCD cihazlar için servis ihtiyaçlarınızı güvenli şekilde sağlamaktadır.

 
X